Jump to content

Statistici avansate.

Serverele noastre beneficiaza de un numar mare de statistici ce pot fi de ajutor tuturor.

Citește mai mult

Campanie Helperi

Avem nevoie de admini pentru serverele noastre, dacă consideri că ești capabil poți face o aplicație.

Citește mai mult

Pachete VIP

Pentru a aduce un plus jucatorilor, avem pachete vip pentru toata lumea, alege ce ti se potriveste.

Citește mai mult

Klaudiu.George

Members
  • Content Count

2
  • Last visited

• Days Won

1

Klaudiu.George last won the day on September 24 2020

Klaudiu.George had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Klaudiu.George

• Rank
    Newbie
  • Birthday 05/09/1996

Personal Information

• City
    Constanta

Recent Profile Visitors

126 profile views
  1. Nume & Prenume:Claudiu George Vârsta:24 De când ești pe comunitatea Epic-Gamers?:Sunt pe aceasta comunitatea de 2 zile. Ce grad vrei sa obții?:Vreau sa obtin gradul de moderator pe forum, doarece sunt activ si stiu cu ce se ocupa acest grad si am si experienta in asa ceva. Contact: (Facebook, Instagram, Steam)Facebook Klaudiu.George la fel si pe instagram. Ce calități și aptitudini ai?:Am experienta in moderarea unui, forum si sunt calm si ma descurc si la administrarea unui forum si unui server de discord pentru ca nu e prima oara.
  2. Nume & Prenume:Claudiu George Vârsta:24 Locația:Constanta Jocul preferat:Gta,Runescape,WWE,CS.GO Despre tine: Salut,Ma mumesc Claudiu George am varsta de 24 de ani Locuiesc in orasul constanta. sunt o persoana de treaba si prietenos, imi place sa-mi fac prieteni si sa fac o caterinca cu ei sunt calm si nu jignesc persoane aiurea. Cum ai auzit de noi?Am auzit de aceasta comunitate de la nepotu. Ce te interesează la această comunitate?: Imi place foarte mult acum ma apuc sa va ajut cu persoane.
  • Create New...