Jump to content

Statistici avansate.

Serverele noastre beneficiaza de un numar mare de statistici ce pot fi de ajutor tuturor.

Citește mai mult

Campanie Helperi

Avem nevoie de admini pentru serverele noastre, dacă consideri că ești capabil poți face o aplicație.

Citește mai mult

Pachete VIP

Pentru a aduce un plus jucatorilor, avem pachete vip pentru toata lumea, alege ce ti se potriveste.

Citește mai mult

GuardialiN1337

Members
  • Content Count

7
  • Last visited

• Days Won

1

GuardialiN1337 last won the day on April 3

GuardialiN1337 had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About GuardialiN1337

• Rank
    Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Iti raspund si eu inapoi cu liniute.. 1, Atitunde curata si limbaj foarte frumos am sa fiu sincer. Nici nu sunt stresat. Dar ma uit sa vad ce intrebari are fiecare persoana care-mi comenteaza la cerere mea de unban.. 2. Nu e nimic usor sa manivrez pe asa cv. Pana la urma..nu stiu la ce te referi de manivrat? . 3. Tu nu esti interesat. Dar eu zic ca sunt si altii care sunt interesati de ranku' meu. 4. Am vazut. Sa nu crezi ca nu stiu care sunt multi ''jucatori'' care au coduri. Dar tot fac cerere de unban. Unii isi iau vac pe alte motivele. Altii isi iau vac pt cod
  2. 1. ''toti o ard pe skin-uri'' ....hai sa mori tu,te-ai gandit si repede nu gluma..=]]]]] 2. (Intrebarea asta n-are niciun sens. Dar uite ca iti raspund..ca poate nu stii cum functioneaza ActivityView) Acest ''ActivityView'' arata aplicatiile care le-am folosit in PC. Daca scria ca as fi folosit coduri ar fii aratat acolo numele codului,si un file suspect. Si ce conteaza ca ''acel ss care eu il rulez este egal cu zero?'' . Macar dau dovezi in legatura cu mine! ,ca sa va arat ca n-am folosit nmk in PC. 3. ''Atitudinea mea de zeu'' Mdea..mersi de compliment ce sa zic..ca m-ai lasat
  3. https://gyazo.com/ad54b1dc27c579bcfa80806f025df76a ...
  4. VERE..SUNT REFLEXE..CE VREI SA-TI ZIC DE ''MODUL MEU DE JOACA?'' POT SPUNE CA AM DAT TRYHARD. ALTCEVA NIMIC,REFLEXE..SI NU POT DESCARCA DEMOUL DIN PACATE. DA-MI SERVERU' DE DISCORD ..IMI DAI PARTA SI VIZIONAM DEMOU' -.- . POT SA FIU SI CONTROLAT IN PC DE TINE SAU DE FONDATOR/OWNER SAU ALTI ADMINI...! NU AM NICIO PROBLEMA CU ASTA
  5. NU MI-AM LUAT VAC PENTRU CODURI. MI-AM LUAT VAC PE ASA CEVA. CA ACUM CATEVA LUNI,OVERWATCH-UL A FOST CONTROLAT DE CODATI,SI NE LUA PROFILELE SI NE DADEA REPORT PE SITE-URI DE REPORTBOT. TU CREZI CA AS BAGA CEVA PE MAINU MEU CU LEVEL 63 SI 4K ORE PE JOC?! . A FOST UN WRONGLY BAN. MULTI AU LUAT WRONGLY BAN SI NU LE-AU FOST SCOASE DE PE PROFILE. ACUM VA LUATI DUPA MAIN-URI CU VAC?..NICI MACAR NU M-AI INTREBAT ''PE CE MOTIV AI LUAT VAC PE MAIN?'' SAU CEVA. MI-AM DAT PUR SI SIMPLU DIRECT CA TE OFTICI AIUREA CA EU AM REFLEXE MAI BUNE PE AWP DECAT TINE.
  6. *Nume: Alin *Nickname: Road2Prime *SteamID: - nu il pot gasi din pacate. As cera ajutoru poate fondatorului sau unui CO-Owner *Ora si Data: 11:25 4.04.2021 (edit:4.04.2021) *Dovada: https://gyazo.com/341506bc22c5b3d6ba9dc9f90e2fcddc Salutare. As dori un demo de la adminu respectiv daca se poate. Sa vad si eu cam pentru ce a fost motivu banului. Intr-adevar. Poate am dat cam tryhard pe server. Dar asta nu inseamna ca as avea wall sau ceva. https://gyazo.com/4647b546e81a4dbd635899c54731fca9 (Am avut LEM (Legendary Eagle Master) PE MAIN) . Joc cs:go din 2017
  • Create New...