Jump to content

Statistici avansate.

Serverele noastre beneficiaza de un numar mare de statistici ce pot fi de ajutor tuturor.

Citește mai mult

Campanie Helperi

Avem nevoie de admini pentru serverele noastre, dacă consideri că ești capabil poți face o aplicație.

Citește mai mult

Pachete VIP

Pentru a aduce un plus jucatorilor, avem pachete vip pentru toata lumea, alege ce ti se potriveste.

Citește mai mult

dEnYs

Members
  • Content Count

122
  • Last visited

• Days Won

1

dEnYs last won the day on February 5 2019

dEnYs had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About dEnYs

• Rank
    Advanced Member

Recent Profile Visitors

422 profile views
  1. Nume Canal: []dEnYs[] Adăugare sub-canal: Counter-Strike Fondator pe Canal: →dEnYs← Unique ID: QefZBt9t1qU5DVpEDLgqyTUDoAE=
  2. Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Avatar Imagine (obligatoriu pentru semnatura/avatar/render): https://imgur.com/a/8b33tzF Text principal: DeNNyS Text secundar: - Watermark (epic-gamers/Epic-Gamers/www.Epic-Gamers.ro): epic-gamers Dimensiuni: 150 x 250 Alte precizari: Cateva efecte, dar nu extrem de multe.
  3. dEnYs

Cerere Grad

TREBUIE SA FACI LA CS NU LA FORUM
  4. Am incercat sa o pun dar nu ma lasa Nu e marimea sau nuj ce drq
  5. Doresc (avatar/semnatura/userbar/logo): Semnatura Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu): https://www.epic-gamers.ro/forum/topic/1120-cerere-lucrare-denys/ Stock (obligatoriu): Alegeti voi Text principal: dEnYs is here. Run! Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc): EPIC-GAMERS.RO Alte precizari: Sa fie buna pentru a merge sa o pun la semnatura , multumesc
  6. Ca imi place Epic-Gamers si vreau sa am acolo
  7. Doresc (avatar/semnatura/userbar/logo): Avatar Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu): Stock (obligatoriu): Alegeti voi. Text principal: EPIC-GAMERS.RO Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc):www.epic-gamers.ro Alte precizari: Vreau sa fie pe o poza neagra scris cu alb, pe toata poza. Textul secundar sa fie mai jos si scris mai mic, multumesc!.
  8. Nu e greu sa va uitati in logo-uri sa va convingeti !
  9. Nu am ss, dar va puteti uita in logo-uri: am dat copy la conversatie: <21:41:53> "?dEnYs?": ba ma lasi odata in pace ma? <21:42:22> "snK": iti dau teroare <21:42:24> "snK": puiu mic <21:42:41> "snK": te bat cat nu te-a batut ma-ta in 10 ani <21:42:43> "?dEnYs?": Ce teroare ma <21:42:58> "snK": suferi., <21:43:17> "?dEnYs?": Cum sa ma bati tu pe mine ma <21:43:27> "snK": te pwp fraiere vin peste tine <21:43:27> "?dEnYs?": In CS ca m ai mult n ai cum <21:43:29> Chat partner has closed the conversation <21:
  10. Doresc (avatar/semnatura/userbar/logo): semnatura Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu): Stock (obligatoriu): alege tu Text principal: dEnYs Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc): epic-gamers.ro Alte precizari: Sa fie ceva de CS, adica sa fie cineva care face un kill. Bafta ( sa fie si gif daca poti)
  11. dEnYs

Hai noroc.

Salut! Da si mie 1000 sticle de tymbark ca mi-e sete
  • Create New...