Jump to content

Statistici avansate.

Serverele noastre beneficiaza de un numar mare de statistici ce pot fi de ajutor tuturor.

Citește mai mult

Campanie Helperi

Avem nevoie de admini pentru serverele noastre, dacă consideri că ești capabil poți face o aplicație.

Citește mai mult

Pachete VIP

Pentru a aduce un plus jucatorilor, avem pachete vip pentru toata lumea, alege ce ti se potriveste.

Citește mai mult

KraZy^

Members
  • Content Count

123
  • Last visited

• Days Won

2

KraZy^ last won the day on March 21 2019

KraZy^ had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

About KraZy^

• Rank
    Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. oresc (avatar/semnatura/userbar/logo) [Max size 170x200]: semnatura pentru forum (nu stiu dimensiunea) Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu):nu am facut niciodata Stock (obligatoriu):Animale Text principal:KraZy^ Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc):NU VREAU Alte precizari: DACA SE POATE SA SE MISTE SCRISUL
  2. Nu te ameninț doar ți-am spus și îți garantez că poți distaprea de pe server daca nu te potolești
  3. Skull probabil nu a fost ban permanent , eu te-am avertizat de câteva ori cu limbajul văd că și colegi mei ți-au dat ban data viitoare îți promit că de la mine va fi destul de permanent daca nu incepi sa te comporți cum trebuie și să ai un limbaj decent .
  4. Bine ai venit , sper să-ți placă la noi
  5. Nume Canal: KraZy^ Adăugare sub-canal: fara Fondator pe Canal: KraZy^ Unique ID: yiUU1tezu4Iur3Hx0yBmFs9eLvU=
  6. Numele tău: Krazy^ Gradul dorit: Orice grad Varsta(minim 16): 17 UniqueID: yiUU1tezu4Iur3Hx0yBmFs9eLvU=
  • Create New...