Jump to content

Statistici avansate.

Serverele noastre beneficiaza de un numar mare de statistici ce pot fi de ajutor tuturor.

Citește mai mult

Campanie Helperi

Avem nevoie de admini pentru serverele noastre, dacă consideri că ești capabil poți face o aplicație.

Citește mai mult

Pachete VIP

Pentru a aduce un plus jucatorilor, avem pachete vip pentru toata lumea, alege ce ti se potriveste.

Citește mai mult

Gabi.

Members
  • Content Count

186
  • Last visited

• Days Won

7

Gabi. last won the day on March 7 2019

Gabi. had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

2 Followers

About Gabi.

• Rank
    Advanced Member
  • Birthday 09/11/2002

Personal Information

• City
    Constanta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Doresc (avatar/semnatura/userbar/logo) [Max size 170x200 / 168kb]: Avatar Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu): Stock (obligatoriu): https://imgur.com/a/8p9eius Text principal: Gabi Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc): Cs.Epic-Gamers.Ro Alte precizari: font inchis vreua ceva wow,wow la fel ca revenirea mea :3 Multumesc!!
  2. Doresc (avatar/semnatura/userbar/logo) : userbar Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu) : https://www.epic-gamers.ro/forum/topic/1585-cerere-semnatura-~gab1~/ Stock (obligatoriu) : https://imgur.com/a/5Lb39iX Text principal : ^*~Gab!1~*^ Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc) : epic-gamers.ro Alte precizari : Mulumesc
  3. oresc (avatar/semnatura/userbar/logo) : semnatura Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu) : Stock (obligatoriu) : https://imgur.com/a/P5ynfY9 Text principal : ^*~Gab!1~*^ Text secundar(EPIC-GAMERS.RO,www.epic-gamers.ro,etc) : epic-gamers.ro Alte precizari : Vreau ceva cat mai original plin de efecte :))
  4. FILME ONLINE VEHICLE 19 (2013) SUBTITRAT HD Cursa infernala Genul: actiune, crima, thriller sursa: maestrohd link: http://maestrohd.biz/filme-online-vehicle-19-2013-subtitrat/
  5. Crank: Răzbunare şi adrenalină (2006) Un asasin profesionist primește un telefon în care este informat că a fost injectat cu un ser periculos care îl va ucide atunci când adrenalina inimii va scădea. Chev Chelios (Jason Statham) din dorință de răzbunare trebuie să-i găsească pe cei vinovați de această situație înainte ca substanța să-l ucidă pe el. Anul:filme 2006 Genul:Acţiune, Crimă, Suspans Actori:Jason Statham Titlu original:Crank sursa : filmeonline link : https://www.filmeonline.biz/crank-1-razbunare-si-adrenalina-2006.html?fbclid=IwAR2XZCosAYWyavi3h_YpD
  6. ** In acest topic fiecare player isi poate posta topul lui personal ! 1.Aveti voie sa postati doar 5 SERIALE ! 2.Aveti voie sa va spuneti motivul de ce acel serial v-a placut cel mai mult (exemplu Top 5 : 1. Dexter : mi-a placut pentru ca ..) ! 3.Nu aveti voie sa faceti offtopic,dublu-post,spam ! 4.Aveti voie sa postati doar o singura data , daca v-ati razgandit folositi butonul "EDIT" 5.Contrazicerile si parerile fata de altcineva le puteti face in topicul "Seriale preferate" , aici doar va postati top-ul
  7. Nume Tutorial: Instalare fonturi in Photoshop Descriere: In acest tutorial va voi invata cum sa aveti fonturi faine in Photoshop Autor: Antix ahha Download: -- Sursa (Link-ul oficial): -- Propria parere: -- Tutorialul: Intai mergem pe acest link http://www.dafont.com/ si aveti un meniu de toate tipurile de fonturi, voi alegeti ce font doriti, dupa ce lati ales in dreapta are tasta DOWNLOAD , il downloadati si vil da tip .RAR, fontu care este in cartela .RAR il puneti in directoruil C:\Windows\Fonts si gata, dupa ce ati pus fontul in C:\Windows\Fonts intrati
  8. In acest topic o sa va prezit cateva comenzi in CMD: control = Control Panel access.cpl = Accessibility Controls hdwwiz.cpl = Add Hardware Wizard appwiz.cpl = Add/Remove Programs wuaucpl.cpl = Automatic Updates timedate.cpl = Date and Time Properties desk.cpl = Display Properties joy.cpl = Game Controllers inetcpl.cpl = Internet Properties main.cpl = Mouse Properties ncpa.cpl = Network Connections netsetup.cpl = Network Setup Wizard telephon.cpl = Phone and Modem Options odbccp32.cpl = ODBC Data Source Administrator pa
  9. Acesta este un Model pentru a posta un Tutorial Cerinte pentru a posta un tutorial: Numele topicului trebuie sa fie "[Tutorial PhotoShop] Numele Tutorialului" Trebuie sa postati neaparat autorul si sursa tutorialului. Trebuie sa va asigurati ca ceea ce postati, functioneaza cu adevarat. Puteti folosi atat text, poze cat si si video pentru a posta tutoriale. Postati si propria parere despre tutorialul postat. Daca tutorialul are resurse necesare, asigurativa ca link-ul de download este inca bun. Nume Tutorial: Descriere: Autor: Download: Sursa (Li
  10. Cum se instaleaza Photoshop CS6 de la Adobe? Vrei sa inveti cum sa instalezi Photoshop CS6? Urmeaza pasii de mai jos si in mai putin de 15 minute vei putea sa te “joci” in Photoshop. 1. Downloadeaza Adobe Photoshop CS6. 2. Dezarhiveaza arhiva undeva pe drive. Nu conteaza, aici aveti numai instalerul si crackul. 3. Intrati in folderul dezarhivat. Dezarhivati arhiva “Photoshop_13_LS16″. 4. Intrati in folderul dezarhivat. Intrati in folderul “Adobe CS6″ si dati click pe Set-up.exe 5. Urmariti intructiunile din cadrul installerului. Instalati ca si cand nu ati avea un serial number
  11. Când apare o versiune nouă de Firefox, unii utilizatori se grăbesc să o descarce pentru a se asigura că au ultima și cea mai grozavă versiune! Doresc să profite de funcțiile avansate, problemele de securitate soluționate, viteza uimitoare, personalizarea… ei bine, ați prins ideea. Totuși, pentru unii, să facă actualizarea necesită ceva mai mult timp de gândire și unele aspecte de luat în considerare. Înțelegem în totalitate acest lucru. Hei, schimbarea este grea! Dar uneori, schimbarea este benefică, atâta timp cât deții toate informațiile. Așadar, v-am pregătit o listă care vizează
  12. De curand am avut nevoie de un logo al unui site pentru un proiect de grafica. Asa ca am luat logoul de pe siteul respectiv si am vazut ca s-a salvat in .svg. Incercand sa il bag mai apoi in Photoshop pentru editare am observat ca nu era acceptat. Dar trebuia sa lucrez pe el, asa ca am inceput sa caut pe internet metode de a converti formatul .svg in alt format acceptat de Photoshop. Am incercat diverse siteuri de conversie, rezultatul fiind inevitabil acelasi: FAILED. Intr-un final, am reusit sa gasesc un site care face conversia bine, la calitate foarte buna. Siteul se numeste: go2convert.
  13. Gabi.

Bancuri Noi

Ajunsi la sfarsitul interviului, reprezentantul firmei mai are o singura intrebare pentru proaspatul absolvent al Facultatii: - Si care sunt asteptarile dumneavoastra in ce priveste salariul de inceput? - In jur de 125.000$ pe an, depinde de eventualele avantaje suplimentare, raspunse calculat tanarul inginer. - Dar ce ati zice de un pachet de avantaje care sa includa 30 de zile de concediu de odihna anual, 14 sarbatori platite pe an, asigurare medicala si stomatologica suportata integral de angajator, un fond de pensionare care sa acopere jumatate din valoarea salariului si o masina de
  14. Gabi.

Bancuri Noi

Un domn trecut de prima tinerete, dar cu portofelul gras, agata la bar o tinara frumoasa. Dupa putin timp ajung in apartamentul domnisoarei. Pina ce tinara "se pregateste", domnul vrea sa puna un CD...pentru atmosfera. Pe raft...Brahms, Verdi, Ceaikowski, etc. - Vai, draga, asemenea muzica asculti tu ?! - Ah, da, am uitat sa va spun, ca eu am absolvit Conservatorul. Domnul se lasa pagubas cu muzica, dar vede cartile din biblioteca. Pe raft: Eliade, Goethe, Puskin, etc. - Vai, draga, asemenea carti citesti tu ?! - Ah, da, am omis sa va spun ca am terminat si filologia. - Pai, bin
  • Create New...