Jump to content

Statistici avansate.

Serverele noastre beneficiaza de un numar mare de statistici ce pot fi de ajutor tuturor.

Citește mai mult

Campanie Helperi

Avem nevoie de admini pentru serverele noastre, dacă consideri că ești capabil poți face o aplicație.

Citește mai mult

Pachete VIP

Pentru a aduce un plus jucatorilor, avem pachete vip pentru toata lumea, alege ce ti se potriveste.

Citește mai mult
GuardialiN1337

Cerere unban Road2Prime

Recommended Posts

*Nume: Alin

*Nickname: Road2Prime 

*SteamID: - nu il pot gasi din pacate. As cera ajutoru poate fondatorului sau unui CO-Owner 

*Ora si Data: 11:25  4.04.2021 (edit:4.04.2021)

*Dovada:  https://gyazo.com/341506bc22c5b3d6ba9dc9f90e2fcddc Salutare. As dori un demo de la adminu respectiv daca se poate. Sa vad si eu cam pentru ce a fost motivu banului. Intr-adevar. Poate am dat cam tryhard pe server. Dar asta nu inseamna  ca as avea wall sau ceva.  https://gyazo.com/4647b546e81a4dbd635899c54731fca9 (Am avut LEM (Legendary Eagle Master) PE MAIN) . Joc cs:go din 2017 de la operatiunea Hydra. Am reflexii foarte bune pe AWP. Am fost un FAN pe serverele de AWP. Accept sa ma cautati in PC daca este nevoie. Cu stima si respect - GuardialiN1337

Edited by GuardialiN1337
Am gresit data.
  • Like 1

6 minutes ago, GuardialiN1337 said:

Accept sa ma cautati in PC daca este nevoie.

Discord: GuardialiN1337#5543 

• Like 1

NU MI-AM LUAT VAC PENTRU CODURI. MI-AM LUAT VAC PE ASA CEVA. CA ACUM CATEVA LUNI,OVERWATCH-UL A FOST CONTROLAT DE CODATI,SI NE LUA PROFILELE SI NE DADEA REPORT PE SITE-URI DE REPORTBOT. TU CREZI CA AS BAGA CEVA PE MAINU MEU CU LEVEL 63 SI 4K ORE PE JOC?! . A FOST UN WRONGLY BAN. MULTI AU LUAT WRONGLY BAN SI NU LE-AU FOST SCOASE DE PE  PROFILE. ACUM VA LUATI DUPA MAIN-URI CU VAC?..NICI MACAR NU M-AI INTREBAT ''PE CE MOTIV AI LUAT VAC PE MAIN?'' SAU CEVA. MI-AM DAT PUR SI SIMPLU DIRECT CA TE OFTICI AIUREA CA EU AM REFLEXE MAI BUNE PE AWP DECAT TINE.

• Like 1

pleaca ma de aicea cu glume de astea, uitate la demo si explica modul ala de joaca.

• Like 1
  • Confused 1

VERE..SUNT REFLEXE..CE VREI SA-TI ZIC DE ''MODUL MEU DE JOACA?'' POT SPUNE CA AM DAT  TRYHARD. ALTCEVA NIMIC,REFLEXE..SI NU POT DESCARCA DEMOUL DIN PACATE. DA-MI SERVERU' DE DISCORD ..IMI DAI PARTA SI VIZIONAM DEMOU'  -.- . POT SA FIU SI CONTROLAT IN PC DE TINE SAU DE FONDATOR/OWNER SAU ALTI ADMINI...!  NU AM NICIO PROBLEMA CU ASTA

• Like 1

Asteptam sa vedem ce spun ceilalti admini si isi dau si ei cu parerea.

• Like 1

M-am uitat la demo-ul atasat mai sus. Faze concludente de WallHack nu am vazut, doar la minutul 3:26 ai facut un prefire noscope cu AWP-ul si l-ai omorat din bulan. Astept parerea si celorlalti admini aici.

• Like 1

Nimic deosebit in demo in afara de cateva faze.

Totusi cateva remarci:

- ban-ul de pe main, tu l-ai luat la vreo 3 luni diferenta fata de cand a fost asa zisa problema si ca idee, nu am dat de nimeni care sa imi spuna ca a luat pentru cod...toti o ard ca skin-uri, ca nu mai stiu ce...nu ma pronunt in cazul tau;

- acel ss cu ce anume rulezi tu este egal cu zero mai ales ca este pe aproximativ o ora;

- atitudinea ta de zeu nu te ajuta in cazul de fata si iti pot recomanda cativa baieti de pe server care dau cu tine de pamant la orice ora;

- ca idee, smurfii astia care joaca in zona DMG + de pe conturi lvl 0 sunt susceptibili ban-urilor.

Strict rezumandu-ma la demo, nu ai nimic.

• Like 3
17 hours ago, Hitman said:

- ban-ul de pe main, tu l-ai luat la vreo 3 luni diferenta fata de cand a fost asa zisa problema si ca idee, nu am dat de nimeni care sa imi spuna ca a luat pentru cod...toti o ard ca skin-uri, ca nu mai stiu ce...nu ma pronunt in cazul tau;

- acel ss cu ce anume rulezi tu este egal cu zero mai ales ca este pe aproximativ o ora;

- atitudinea ta de zeu nu te ajuta in cazul de fata si iti pot recomanda cativa baieti de pe server care dau cu tine de pamant la orice ora;

- ca idee, smurfii astia care joaca in zona DMG + de pe conturi lvl 0 sunt susceptibili ban-urilor.

1. ''toti o ard pe skin-uri'' ....hai sa mori tu,te-ai gandit si repede nu gluma..=]]]]] 

2. (Intrebarea asta  n-are niciun sens. Dar uite ca iti raspund..ca poate nu stii cum functioneaza ActivityView) Acest ''ActivityView'' arata aplicatiile care le-am folosit  in PC. Daca scria ca as fi folosit coduri ar fii aratat acolo numele codului,si un  file suspect. Si ce conteaza ca ''acel ss care eu il rulez este egal cu zero?'' . Macar dau dovezi in legatura cu mine! ,ca sa va arat ca n-am folosit nmk in PC.

3. ''Atitudinea mea de zeu'' Mdea..mersi de compliment ce sa zic..ca m-ai lasat fara  cuvinte -_- .  ''iti pot recomanda cativa baieti de pe server care dau cu tine de pamant la orice ora; '' . Dau de mine de pamant in compe sau pe sv? -.- 

4. Unde scrie asta bro? =]] . Sa fiu sincer...daca as fii avut ''coduri'' nu m-as fii chinuit   sa fac cerere de unban. Iar nu m-as mai fii chinuit sa va raspund la fiecare intrebare care o aveti despre modul meu de joaca! 

Hai sa iti raspund si eu tot pe liniute...

1. In continuare limbajul si atitudinea ta lasa de dorit....nu are nicio legatura cu ce am scris mai sus. Tu pretinzi ca banul de pe main l-ai luat pentru ceva ce s-a intamplat cu 3 luni inainte sa il iei tu.

2. Nu stiu ce este acel activity view de care zici tu, dar este extrem de usor sa "manevrezi" ceva de genul.

2.1 arata aplicatiile PE care le-am folosit  in PC

3. Dau cu tine de pe pamant pe ce vrei tu, desi discutia in sine era despre server, unde ai facut si cererea de unban. Cu cei de la VALVE ai vorbit la fel cand ai facut cerere sa iti scoata VAC-ul? Sunt total neinteresat de rank-ul tau de pe mm sau faceit.

4. Era doar o idee, dar ca sa iti raspund, uita-te in sectiunea de cereri unban ca sa vezi alti jucatori care "nu aveau coduri" si au facut cerere.

Nu stiu daca ai citit pana la sfarsit mesajul initial, dar spusesem acolo ca nu vad nimic in neregula cu tine. Totodata cererea ta de unban este tratata de catre staff-ul acestui server si se voteaza pentru debanarea ta. 

Cu ocazia mesajului tau, PRO unban pentru ca nu ai cod, dar CONTRA unban pentru atitudinea de rahat :)

• Like 1
4 minutes ago, Hitman said:

Hai sa iti raspund si eu tot pe liniute...

1. In continuare limbajul si atitudinea ta lasa de dorit....nu are nicio legatura cu ce am scris mai sus. Tu pretinzi ca banul de pe main l-ai luat pentru ceva ce s-a intamplat cu 3 luni inainte sa il iei tu.

2. Nu stiu ce este acel activity view de care zici tu, dar este extrem de usor sa "manevrezi" ceva de genul.

2.1 arata aplicatiile PE care le-am folosit  in PC

3. Dau cu tine de pe pamant pe ce vrei tu, desi discutia in sine era despre server, unde ai facut si cererea de unban. Cu cei de la VALVE ai vorbit la fel cand ai facut cerere sa iti scoata VAC-ul? Sunt total neinteresat de rank-ul tau de pe mm sau faceit.

4. Era doar o idee, dar ca sa iti raspund, uita-te in sectiunea de cereri unban ca sa vezi alti jucatori care "nu aveau coduri" si au facut cerere.

Nu stiu daca ai citit pana la sfarsit mesajul initial, dar spusesem acolo ca nu vad nimic in neregula cu tine. Totodata cererea ta de unban este tratata de catre staff-ul acestui server si se voteaza pentru debanarea ta. 

Cu ocazia mesajului tau, PRO unban pentru ca nu ai cod, dar CONTRA unban pentru atitudinea de rahat

Iti raspund si eu inapoi cu liniute.. -_- 

1, Atitunde curata si limbaj foarte frumos am sa fiu sincer. Nici nu sunt stresat. Dar ma uit sa vad ce intrebari are fiecare persoana care-mi comenteaza la cerere mea de unban.. 

2. Nu e nimic usor sa manivrez  pe asa cv. Pana la urma..nu stiu la ce te referi de manivrat? -_- . 

3. Tu nu  esti interesat. Dar eu zic  ca sunt si altii care sunt interesati de ranku' meu. -_- 

4. Am vazut. Sa nu crezi ca nu stiu care sunt multi ''jucatori'' care au coduri. Dar tot fac cerere de unban. Unii isi iau vac pe alte motivele. Altii isi iau vac pt coduri. Am fost si eu admin la randu' meu. Ca am vazut ca multi ma dadeau mai departe..in sensul ca ma recomandau multi ''ADMINI..OWNERI'' .

Sa fiu sincer..nu cred ca am atitudine de rahat. Eu zic ca mai mult vorbesc si la caterinca dar vorbesc si frumos. Avand in vedere ca sunt matur..si n-am chef de nicio cearta.

Voi raspunde la intrebari daca mai are cineva :) 

10 hours ago, GuardialiN1337 said:

1. ''toti o ard pe skin-uri'' ....hai sa mori tu,te-ai gandit si repede nu gluma..=]]]]] 

2. (Intrebarea asta  n-are niciun sens. Dar uite ca iti raspund..ca poate nu stii cum functioneaza ActivityView) Acest ''ActivityView'' arata aplicatiile care le-am folosit  in PC. Daca scria ca as fi folosit coduri ar fii aratat acolo numele codului,si un  file suspect. Si ce conteaza ca ''acel ss care eu il rulez este egal cu zero?'' . Macar dau dovezi in legatura cu mine! ,ca sa va arat ca n-am folosit nmk in PC.

3. ''Atitudinea mea de zeu'' Mdea..mersi de compliment ce sa zic..ca m-ai lasat fara  cuvinte -_- .  ''iti pot recomanda cativa baieti de pe server care dau cu tine de pamant la orice ora; '' . Dau de mine de pamant in compe sau pe sv? -.- 

4. Unde scrie asta bro? =]] . Sa fiu sincer...daca as fii avut ''coduri'' nu m-as fii chinuit   sa fac cerere de unban. Iar nu m-as mai fii chinuit sa va raspund la fiecare intrebare care o aveti despre modul meu de joaca! 

1. Skin changer-ul prima scuza a multora pt VAC. Tu nu te incadrezi in VAC wave-ul de atunci. Avem si noi admini de au luat in VAC wave-ul pe care il mentionezi si ghici ce, prima data cand am vazut ca s-a scos VAC-ul sub forma unui ticket, pentru ca VALVE stia problema, asa ca e irelevant ce zici.

2. Activity View e egal cu zero. Ai procese cu servicii pe baza de inject la majoritatea codurilor, functionand third party, pe baza de layere. E ca si cum mi-ai arata Task Manager ca scuza. Nu mai veni cu alte penibilitati, lucrez cu asa ceva zilnic, pe monitorizare, asistenta si supraveghere retele de calculatoare/servere.

3. La ce atitudine ai am indoilei daca ai reprezenta, in cazul unui unban, un factor daunator sau nu comunitatii, Asta cu subinteles, poate te brinzi unde bat, cat sa lasi mestecatoarea pe un ton mai jos.

4. Avem si am avut inainte zilnic pana si copii cu spinbot ce fac cerere de unban, in speranta ca admin-ul a dat fara demo, cat sa-l ingroape, mergand mana in mana cu regulamentul, sau caute diverse ocolisuri si scuze. Admin de 10 ani, le-am vazut pe toate, deci e total invalid ce zici tu "pe liniute".

Sa vii sa te lauzi cu rank-ul de la competitive ca scuza pentru "reflexiile" tale,  fara pic de aroganta, ma faci sa rad. Ca sa intelegi unde este matchmaking-ul in ziua de pe CS. Refuz sa joc cu Global Elites pe faceit pentru ca stiu cat de slab e un GE, iar tu faci referire la mizeria ta de rank. 

Fugi sa te recomande multi admini si owneri, insa, cu atitudinea asta, eu iti recomand sa mergi pe burta.

Revin cu reply dupa ce vizualizez demo-ul. Pana atunci, nu uita, mergi pe burta ca stiu comenzi doar cu cifre binare.

• Like 2

Referitor la demo: Unban

Referitor la atitudine: Esti la muchie de a ignora unban-ul. Vezi cum te prezinti pe server. Poate ajungem prieteni, poate nu. Nu sunt genul sa port ranchiuna, indiferent de situatie, scap de om, asa ca mergi pe burta si sa ai bun simt. Te salut!

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...