Jump to content
Sign in to follow this  
skullcrasher

Cerere unban SkullCrasher

Recommended Posts

Nickname: SkullCrasher
Cine ti-a dat ban? : DDD 
Unique ID: aici nu stiam ce trebuia sa pun
Dovada(printscreen): DECI NU MERGE DELOC FAC SS SI FACE LA ECRAN NU LA JOC...  (EDIT : AM INCERCAT TOATE METODELE SI CU PAINT SI CU SNIPPING TOOL NU MERGEE UITE ASA IES..)
Detalii: nu meritam deloc si am si primit 6-8 kick-uri pe nimic 
Motivil intreban pe wozzy de ce mi-a dat contra la cererea mea de slot da' doar sa stiu ce am gresit ca sa rectific si a inceput DDD sa ma ameninte

Untitled.png

Edited by skullcrasher

29 minutes ago, .S!ckBoy^ said:

Care a fost motivul pentru care ai primit ban?

pai am vrut sa il intreb pe Wozzy de ce mi-a dat contra laaaaaaa slot cerere da gen il intrebam ca sa vad cu ce am gresit... si dupa a inceput DDD sa zica ca sa tac drq  si a inceput sa imi dea kick-uri  6-7 nu mai stiu si dupa i-am spus ca de ce imi da kick si a zis '' inca comentezi '' si eu am zis logic '' ce am zis ? '' ma rog dupa i-am spus iara lu wozzy si asata iar kick intru iar si dupa ce mai da umpic rage da ban si in ban scria asa ''maitaciinpu*aluandy'' 

Ba copile in primu rând nu ți-am dat eu 

in al doile rând făceai spam pe chat și pe u@

1. Cum zice sick limbaj agresiv pe svr

2. Faceai spam pe u@ :Hql4y7p:

Edited by WoZZy
  • Like 1

Nu ca as vrea sa fac off topic da o sa spun doar ceva ... bine poate mai mult 

1. fac spam pe u@  ce-i drept fac spam desi e cam mult spus pe u@ da doar pentru a da report nu cred ca am dat u@ sa va intreb ce mai faceti sau etc

2. limbaj - ce-i drept aici nu am ce spune mai dau rage cateodata da' sunt sigur ca va referiti cand am ajuns prima data pe server acolo nu am ce sa spun vina mea recunosc, am gresit

3. ''sunt tare in gura'' nu inteleg de ce folosesti termenii astia cand voi (nu toti) dati gag si kick cateodata si ban pe degeaba si daca nu facem ca voi nu e bine mna asta e viata daca nu i ntru enjoy stiu ca o sa ai s1ck ;) 

nu stiu cum da' numai am ban si nu am schimbat ip-ul nu am facut nimic probabil nu a fost destul de permanent... asa daca se poate da T/C

Edited by skullcrasher

Skull probabil nu a fost ban permanent , eu te-am avertizat de câteva ori cu limbajul văd că și colegi mei ți-au dat ban data viitoare îți promit că de la mine va fi destul de permanent daca nu incepi sa te comporți cum trebuie și să ai un limbaj decent .

5 minutes ago, KraZy^ said:

Skull probabil nu a fost ban permanent , eu te-am avertizat de câteva ori cu limbajul văd că și colegi mei ți-au dat ban data viitoare îți promit că de la mine va fi destul de permanent daca nu incepi sa te comporți cum trebuie și să ai un limbaj decent .

ba scria permanent in consola si majoritatea (nu toti ) adminilor dau gag kick pe degeaba mie doar pe motivul ca scriu mult nu ca lbj sau ceva... aici nu a fost vorba de lbj a fost vorba ca era DDD cu capu' 

btw : ma ameninti cumva? stai tu chill ca nu dispar de pe server asa usor

Nu te ameninț doar ți-am spus și îți garantez că poți distaprea de pe server daca nu te potolești 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this