Jump to content
Sign in to follow this  
KASUKII

[Reclamatie] TRM

Recommended Posts

Nick-ul tău : KASUKII

Nick-ul membrului din staff : TRM

Greșeala facută : inchide topic-uri unde nu trebuie / nu stie reglamentul cererilor si se baga peste mine

Dovadă (Print/Link) :   

Ce sancțiuni doriți să i se aplice :  Ramane la alegera voastra.

Alte precizări : As vrea sa nu se mai bage nici-un moderator sau grad mai mare care nu are ce cauta la sectiunea "Zona Photoshop" deoarece ma incurca si ma enervez aiurea.

Scuze ca , ma bag dar el nu are voie sa bage peste un leader desginer. Din cate stiu eu , asta a fost o parere de a mea sincera.

In primul rand am dat la reclamatia mea T/C, deoarece mi-am ales singur avatarul, si am zis ca nu are rost sa il las deschis din moment ce am ales, iar la Gabi si-a ales si el, pe langa astea am mai inchis si altele Kasukii deoarece tu le lasi deschise, asta e imi asum.

Cat despre tine @Cosminel stiam ca doar designerii au voie sa raspunda la o cerere, daca doresti sa faci acest lucru poti face o cerere, daca mai raspunzi la astfel de topicuri unde pot raspunde doar cei din staff, vei primi warn, la fel si tu @CataLynHD, daca voiai sa spui ceva ii putea da un pm unui fondator, nu sa raspunzi la topicuri la care nu ai voie.

Am sa fac diseara cand ajung acasa un grad nou “Leader GFX Designer” si permisiile unde am sa aleg inca o persoana pe langa mine. Am sa fac un anunt cu privire la chestia asta. Si vreau sa il bag pe cosminel ca designer pe comunitate.

Cand am vorbit cu , Cosminel a zis ca este pe alta comunitate.